Jeśli jesteś fanem nowatorska i funkcjonalności, to jak najbardziej powinieneś obejrzeć ten artykuł i zajrzeć na stronę www dennert.pl/. Wykorzystujemy pionierskie rozwiązania, które na pewno trafią w gust każdemu i posłużą na wiele lat. Zarządzamy firmę rodzinną w trzecim pokoleniu, co tworzy swoistą renomę. Rocznie ustanawiamy ponad 4,5 tysiąca działań. Co jest naszymi największymi atutami? Są to na przykład:

  • precyzyjność,
  • roztropność.

Przede wszystkim interesujemy się prefabrykowanymi domami i częściami betonowymi. Co najważniejsze możemy pochwalić się dobrym i specjalistycznym utworzeniem stropów kanałowych rodzaju Teriva, Filigran, Zeranski. Nasza firma angażuje prawie pół tysiąca wyspecjalizowanych pracowników, którzy rozmieszczeni są na sześciu odmiennych obszarach. Dlatego my sugerujemy stropy Szczecin, stropy Wrocław oraz nie tylko.

Najodpowiedniejsza rodzinna działalność

Nasza firma dostępna pod adresem internetowym https://www.dennert.pl/ tworzy przeciętnej wielkości przedsiębiorstwo z wieloletnią, trzypokoleniową tradycją. Jako fachowi doręczyciele towarów poświęconych do rychłego, energooszczędnego i innowacyjnego budowania, możemy zagwarantować naszym klientom wysoką jakość, jak również nasze 80-letnie doświadczenie w branży. Najpierw nasza firma stanowiła tylko hurtownię materiałów budowlanych. Natomiast potem jej założyciele wymarzyli sobie budowanie domów w sposób natychmiastowy i po kosztach. Tak zrodziła się zamysł inteligentnych, prefabrykowanych domów, do budowy, których stosowano jedynie albo w większości ekologicznych artykułów. Dzięki temu nasza firma stała się sławna nie jedynie na terenie Niemiec, ale w równym stopniu na całym świecie. Staliśmy się kreatorem sfery budowlanej. Prefabrykacja części budowanych i wsparcie inwestorów budowlanych, to akurat pionierskie rozwiązania firmy Dennert. Jeszcze przed 2000 rokiem wymyślono projekt piwnicy prefabrykowanej, a później rozbudowano ofertę o masywne domy prefabrykowane. Jednakże największą sławą cieszą się stropy kanałowe przede wszystkim ten typu Teriva albo Filigran. W 2010r. pozostały one zaakceptowane przez niezależne jury za przodującą innowację. Udowadnia to, że firma Dennert stale wybiega o krok na przód, jak również szuka coraz to nowszych i lepszych rozwiązań. To dzieje się oczywiście w siedzibie naszej firmy, jak i w pozostałych naszych lokalizacjach, zważając na to ani stropy Wrocław, ani stropy Szczecin niczym od siebie nie odbiegają.

Nasza najciekawsza oferta oraz najznaczniejsze pozytywy – strop kanałowy

Nasza propozycja jest bardzo rozbudowana i każdy na pewno wyselekcjonuje sobie coś dla siebie czy pełen pakiet, jaki pragnie wykorzystać w swoim domu, firmie. Przede wszystkim zajmujemy się np. schodami. Posiadamy jedną z największych fabryk schodów w Europie i jesteśmy w stanie zrobić praktycznie każdą koncepcję. Proponujemy superszybki montaż, pierwszorzędne wykończenie i dającą niesamowity efekt izolację akustyczną. Pochwalić jesteśmy w stanie się wodoszczelną piwnicą typu base. Jest ona natychmiastowa w instalacji, bezpieczna i przede wszystkim ekonomiczna. Zaiste do wykonania jej wykorzystuje się prefabrykowane części, które łączone są bezspoinowo z użyciem oryginalnej techniki łączenia. Na wykonanie takiej piwnicy potrzebujemy tylko sześciu godzin, przy użyciu suchych elementów budowlanych oraz wyciętych wcześniej otworów okiennych oraz drzwiowych. Największym przymiotem takiej piwnicy naturalnie oprócz niedługiego terminu realizacji jest niezmiernie duża wodoszczelność. Jednak naszym najgłówniejszym osiągnięciem jest inteligentny system stropowy. Kanały stropowe dostarczane są na miejsce budowy jako suche części, odpowiednio wcześniej przyrządzone do montażu. Są one niezwykle wytrzymałe, dlatego nie jest koniecznością użycie podpór do ich montażu. Użyć w tym miejscu jesteśmy w stanie łączenia bezspoinowego, a pozwalają na to opatentowane klamry DX zintegrowane ze stropem. Takie stropy są niezmiernie nowatorskie i termoaktywne. Są one robione według indywidualnych potrzeb z zachowaniem konkretnych wymiarów. Zatem nasze kanały stropowe są naszą największą dumą. Jakimi atutami jesteśmy w stanie się pochwalić oprócz tego? Są to przede wszystkim:

  • fabrykacja w fabryce,
  • logistyka,
  • ekipa specjalistów,
  • rewolucyjne budowanie.

Dzięki wytwórczości w fabryce domy naszych konsumentów odznaczają się najwyższą jakością. Dzięki temu jesteśmy w stanie również zyskać na oszczędności energii i kosztów. Jeśli chodzi o element logistyczny, to wszystkie stworzone, przygotowane już części dostarczane są na plac budowy. Z tego powodu trzeba tylko kilka kursów pojazdów ciężarowych, a wszystkie potrzebne, gotowe części będziemy mieli już na miejscu. Dzięki naszemu doświadczonej zespołowi biegłych na życzenie klienta możemy skręcić elementy na miejscu w taki sposób, żeby umożliwić terminowe i jak najprędsze ukończenie budowy. Jednak za pomocą inteligentnego procesu prefabrykacji z ciągłym nadzorem jakości firma Dennert sprawia, że budowanie staje się zupełnie przewidywalnym procesem.

Wpis został dodany przez zarządcę strony www strop kanałowy.

Artykuły na portalu tematycznym